صفحه اصلی / اخبار شرکت‌ها/ بیماری آنفلونزا را جدی بگیرید!

بیماری آنفلونزا را جدی بگیرید!

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

26 دی 1395 - 12:8، شرکت دارویی واکسی گریپ، (اخبار رسمی): همه ساله با فرارسیدن فصل سرما، پزشکان جهت پیشگیری از آنفلونزا بر تزریق واکسن آنفلونزا تاکید کرده و از تمامی اقشار جامعه به ویژه زنان باردار می خواهند این توصیه را جدی بگیرند.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی واکسی گریپ، همه ساله با فرارسیدن فصل سرما، پزشکان جهت پیشگیری از آنفلونزا بر تزریق واکسن آنفلونزا تاکیددارند، که با توجه به اینکه در حال حاضر مشکل دسترسی به این واکسن در کشور وجود ندارد، باید جدی گرفت و از  انواع واکسن‌ها (مانند واکسی گریپ)استفاده کرد.
 آن‌گونه که محمود سروش، مدیر برنامه آنفلونزا و مراقبت بهداشتی مرزی وزارت بهداشت اعلام کرده، موج دوم این بیماری با کاهش چشمگیر دمای هوا ممکن است بازگردد و همین باعث شده تا کارشناسان و پزشکان انجام واکسیناسیون را راهکار مناسبی برای پیشگیری آن بدانند.
در این حوزه، پزشکان بر این عقیده‌اند که آنفلونزا یک بیماری سرما خوردگی شدید نیست بلکه یک بیماری تنفسی مسری است که به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل می شود و عامل ایجاد این بیماری، انتقال ویروس از راه بینی،گلو و ریه های افراد است.

بر اساس تاکید سازمان بهداشت جهانی (who )، زنان باردار  در هر دوره ای از بارداری، کودکان بین 6 ماه تا پنج سال، افراد مسن بالای 65 سال سن، افراد مبتلا به بیماری های مزمن نظیر آسم، بیمارهای های قلبی، کلیوی، دیابتی ها، افرادی که در حال شیمی  درمانی هستند و حتی کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی باید سالیانه این واکسن را تزریق کنند. هم چنین  به دلیل مشکلات اخیر آلودگی هوا در کلان شهرها که باعث افزایش ابتلاء به بیماری های تنفسی می شود، به تزریق آن تاکید می شود.
کشورمان ایران در سال 94 با بیماری نسبتا وسیع آنفلونزای نوع A و در برخی از موارد با آنفلونزای نوع B  مواجه بود که متاسفانه حدود 10 درصد از مرگ و میرهای مادران باردار در این سال، به علت ابتلا به این نوع بیماری بوده است. در حال حاضر خوشبختانه مشکل دسترسی به این واکسن در کشورمان وجود نداشته و انواع آن نظیر واکسی گریپ قابل تهیه از مراکز درمانی، بهداشتی و داروخانه ها می باشد،
لذا به کلیه افراد جامعه توصیه می شود با توجه به معضلات بروز این بیماری، با مراجعه به مراکز درمانی و بهداشتی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و یا پایگاهها و  خانه های بهداشتی و اخذ راهنمایی های لازم، با واکسینه نمودن، خود و اعضای خانواده شان را در برابر این تهدید، بیمه کنند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی

اطلس خودرو نماینده رسمی فروش محصولات کره ای کیا در ایران قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018  را اعلام کرد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبرید 2018

اطلس خودرو، نماینده رسمی کیا کره جنوبی در ایران، کیا اپتیما را به‌عنوان یکی از سدان‌های بازار ایران با پیشرانه هیبرید به بازار عرضه کرد .

تا به این ترتیب کیا اپتیما هیبرید به‌عنوان جدیدترین خودرو کیا آماده رقابت با دیگر خودروهای هیبرید بازار باشد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبریدی در مدل‌های 2018 و با قیمت 246 میلیون تومانی به صورت “نقدی علی الحساب” به فروش خواهد رسید .

که در زمان ثبت نام مبلغ 123 میلیون تومانی از مشتریان دریافت می‌شود.

و سپس با گذشت 90 روز کاری، مبلغ 123 میلیون تومان دیگر هنگام صدور دعوتنامه از مشتری دریافت خواهد شد .

که برای اطلاع از جزییات فروش اتومبیل، می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا وبسایت شرکت اطلس خودرو مراجعه کنید.
در بخش فنی، کیا اپتیما هیبریدی به یک پیشرانه چهار سیلندر 2 لیتری از نوع GDI با حداکثر قدرت 156 اسب بخاری مجهز شده

است .

که نیروی خود را توسط یک جعبه دنده اتوماتیک به سمت چرخ‌ها منتقل می‌کند.

علاوه بر این، در سیستم محرک اتومبیل یک موتور الکتریکی وجود دارد .

که خروجی قدرت آن به تنهایی، برابر با 52 اسب بخار خواهد بود.

این خودرو با زمان تحویل 90 روز کاری قابل عرضه به متقاضیان است.

 

 اعلام قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018 در ایران - اسفند 96

این مطالب را نیز ببینید!

احداث شرکت رنو در شهرستان ساوه

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انتقال رنو به استان مرکزی از خواسته های مطرح شده از سوی مدیریت ارشد استان در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی بود که بلافاصله و بعد از یک هفته پیگیری و رایزنی مداوم در تهران به نتیجه رسید. استاندار مرکزی تصریح کرد: این موضوع که در دو سال اخیر بالاخص در ماههای گذشته بعنوان یکی از دستور کارهای مهم مجموعه دولت در استان بود، با پیگیری و همکاری بخشهای مختلف و همچنین پیگیری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و دستگاههای مربوطه ، در نهایت با موافقت سازمان گسترش و نوسازی صنایع و معادن کشور روبرو شد.