صفحه اصلی / اخبار شرکت‌ها/ عامل اصلی سرطان زنان ایرانی را می‌شناسید

عامل اصلی سرطان زنان ایرانی را می‌شناسید

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

10 بهمن 1395 - 10:3، جاکسون، (اخبار رسمی): یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث بروز سرطان سینه در بانوان می‌شود، استفاده از محصولات بهداشتی-آرایشی شیمیایی بوده که خطرناک‌ترین این مواد پارابن است، این ماده متأسفانه در بسیاری از محصولات بهداشتی مثل انواع کرم‌ها، شامپو، رژ لب و .... برندهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت جاکسون، یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث بروز سرطان سینه در بانوان می‌شود، استفاده از محصولات بهداشتی-آرایشی شیمیایی بوده که خطرناک‌ترین این مواد پارابن است، این ماده متأسفانه در بسیاری از محصولات بهداشتی مثل انواع کرم‌ها، شامپو، رژ لب و .... برندهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

پارابن قوی‌ترین نگه‌دارنده‌ شیمیایی است که افزودن این ماده در مواد بهداشتی و آرایشی باعث نگه‌داری محصول در برابر باکتری‌های میکروبی می‌شود، اما به همان اندازه که عمر محصول را زیاد کرده، عمر انسان را کم می‌کند.

از آنجایی‌که پارابن از طریق مواد آرایشی-بهداشتی به عمق پوست نفوذ می‌کند، تأثیر مخرب خود را به‌صورت مستقیم  در زیرپوست باقی می‌گذارد.

پارابن در مرحله‌ نخست باعث سوزش و التهاب‌های پوستی شده و سپس با افزایش بی‌رویه استروژن در بدن، هورمون زنانه را در مردها زیاد می‌کند و در بانوان هم منجر به سرطان سینه می‌شود.

محصولاتی که از پارابن استفاده نمی کنند برچسب " بدون پارابن " روی بسته بندی شان دارند که کاملاً مشخص است. به‌عنوان مثال کرم تسکین‌دهنده‌ درد جاکسون که به‌صورت کاملاً گیاهی تولیدشده، روی بسته‌بندی خود برچسب free paraben  درج کرده است.

این عبارت به معنی این است که محصول از هیچ ماده شیمایی نگه‌دارنده‌ غیراستانداردی تولید نشده است اگر محصولی این برچسب را نداشته باشد، به این معنی است که این شرکت برای افزایش عمر مفید محصول از اشکال مختلف نگه‌دارنده استفاده می کند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی

اطلس خودرو نماینده رسمی فروش محصولات کره ای کیا در ایران قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018  را اعلام کرد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبرید 2018

اطلس خودرو، نماینده رسمی کیا کره جنوبی در ایران، کیا اپتیما را به‌عنوان یکی از سدان‌های بازار ایران با پیشرانه هیبرید به بازار عرضه کرد .

تا به این ترتیب کیا اپتیما هیبرید به‌عنوان جدیدترین خودرو کیا آماده رقابت با دیگر خودروهای هیبرید بازار باشد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبریدی در مدل‌های 2018 و با قیمت 246 میلیون تومانی به صورت “نقدی علی الحساب” به فروش خواهد رسید .

که در زمان ثبت نام مبلغ 123 میلیون تومانی از مشتریان دریافت می‌شود.

و سپس با گذشت 90 روز کاری، مبلغ 123 میلیون تومان دیگر هنگام صدور دعوتنامه از مشتری دریافت خواهد شد .

که برای اطلاع از جزییات فروش اتومبیل، می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا وبسایت شرکت اطلس خودرو مراجعه کنید.
در بخش فنی، کیا اپتیما هیبریدی به یک پیشرانه چهار سیلندر 2 لیتری از نوع GDI با حداکثر قدرت 156 اسب بخاری مجهز شده

است .

که نیروی خود را توسط یک جعبه دنده اتوماتیک به سمت چرخ‌ها منتقل می‌کند.

علاوه بر این، در سیستم محرک اتومبیل یک موتور الکتریکی وجود دارد .

که خروجی قدرت آن به تنهایی، برابر با 52 اسب بخار خواهد بود.

این خودرو با زمان تحویل 90 روز کاری قابل عرضه به متقاضیان است.

 

 اعلام قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018 در ایران - اسفند 96

این مطالب را نیز ببینید!

احداث شرکت رنو در شهرستان ساوه

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انتقال رنو به استان مرکزی از خواسته های مطرح شده از سوی مدیریت ارشد استان در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی بود که بلافاصله و بعد از یک هفته پیگیری و رایزنی مداوم در تهران به نتیجه رسید. استاندار مرکزی تصریح کرد: این موضوع که در دو سال اخیر بالاخص در ماههای گذشته بعنوان یکی از دستور کارهای مهم مجموعه دولت در استان بود، با پیگیری و همکاری بخشهای مختلف و همچنین پیگیری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و دستگاههای مربوطه ، در نهایت با موافقت سازمان گسترش و نوسازی صنایع و معادن کشور روبرو شد.