صفحه اصلی / اخبار شرکت‌ها/ افتتاح استادیوم فوتبال رسالت «دیهیم»

افتتاح استادیوم فوتبال رسالت «دیهیم»

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

12 بهمن 1395 - 11:46، اداره ورزش و جوانان شمال شرق ، (اخبار رسمی): این پروژه متعلق به اداره کل وزارت ورزش و جوانان استان تهران است که با بودجه‌ای بالغ بر 3میلیارد تومان تامین هزینه شده که به‌زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شمال‌شرق تهران، علی ایلکا رئیس این حوزه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های مدیریت این مجموعه گفت: با توجه به جمعیت 2میلیون نفری محدوده شمال شرق پایتخت، باید در سطح توسعه امکانات این منطقه گام‌های مناسبی را در حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و آموزشی برداشت.

وی ادامه داد: حوزه شمال‌شرق که شامل چهار منطقه 4، 7، 8 و 13 می‌شود نیازمند اعتبارات مالی عمرانی بوده که حوزه‌های استانی وزارت ورزش و جوانان باید با ایجاد تعامل با دیگر دستگاه‌های اجرایی برای پیش بردن اهداف عمرانی در مناطق همراه شوند.

ایلکا افزود: این نهاد با شهرداری‌ها به عنوان یکی از حامیان فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی روی به عقد تفاهم‌نامه‌ای آورده تا سازمان وزرش و جوانان شمال شرق تهران در راستای پیش‌برد اهداف آموزشی و ورزشی حامی مناسبی را برای ارتقا سطح ورزش، تفریح و رفاه مردم این حوزه داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شمال‌شرق تهران در خصوص برنامه های مشترکی که تاکنون صورت گرفته اظهار کرد: در طول هفته، ورزش صبحگاهی در تمامی پارک‌های منطقه بدون وقفه دایر بوده ضمن آنکه هر 40 هیات ورزشی درصدد برگزاری مسابقات، افزایش سطح داوری‌ها در رقابت با دیگر مناطق تهران هستند.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر این حوزه با برگزاری المپیادهای ورزشی به سمت استعدادیابی نهفته در جوانان روی آورده که نتایج آن به زودی اعلام می‌شود.

ایلکا درخصوص پروژه‌های عمرانی در این حوزه نیز گفت: ورزش استان تهران به عنوان پشتیبان و ویترین ورزش کشور، سهم مناسبی را باید در سرانه ورزش کشور داشته باشد که در همین خصوص با حمایت مدیران مجموعه بسیار ارزشمند با نام استادیوم رسالت«دیهیم سابق» که نیازمند بودجه سنگینی هم بود، می‌بایست در دستور کار قرار می‌گرفت تا احیا شود.

رئیس حوزه شمال‌شرق تهران ادامه داد: پروژه این زمین فوتبال با رعایت اکثر استانداردها نیازمند حدود 2میلیارد تومان بودجه اعتباری بود که با کمک شهرداری، شورای شهر و اعتبار بیش از یک میلیارد از طرف وزارتخانه، این پروژه آماده بهره برداری شده تا در دهه فجر با حضور مقامات عالی وزارت ورزش و جوانان و مسئولان لشگری و کشوری پیشکسوتان ورزشی، استاندار، شهرداران منطقه و همچنین ریاست و معاونان وزارتخانه افتتاح شود.

ایلکا همچنین به دومین پروژه این منطقه اشاره داشت و گفت: در دومین پروژه، مجتمع طبقاتی امام علی (ع) «نظام آباد» با 4 سالن غیرتوپی با 2 طبقه منفی پارکینگ با ظرفیت 45 ماشین حدود 90درصد پیشرفت فیزیکی را طی کرد که تنها انشعابات آب و برق، ... باقی مانده که در تلاشیم تا ایام دهه فجر این مجموعه نیز افتتاح شود.


انتشار محتوا: اخبار رسمی

اطلس خودرو نماینده رسمی فروش محصولات کره ای کیا در ایران قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018  را اعلام کرد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبرید 2018

اطلس خودرو، نماینده رسمی کیا کره جنوبی در ایران، کیا اپتیما را به‌عنوان یکی از سدان‌های بازار ایران با پیشرانه هیبرید به بازار عرضه کرد .

تا به این ترتیب کیا اپتیما هیبرید به‌عنوان جدیدترین خودرو کیا آماده رقابت با دیگر خودروهای هیبرید بازار باشد.

قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018

کیا اپتیما هیبریدی در مدل‌های 2018 و با قیمت 246 میلیون تومانی به صورت “نقدی علی الحساب” به فروش خواهد رسید .

که در زمان ثبت نام مبلغ 123 میلیون تومانی از مشتریان دریافت می‌شود.

و سپس با گذشت 90 روز کاری، مبلغ 123 میلیون تومان دیگر هنگام صدور دعوتنامه از مشتری دریافت خواهد شد .

که برای اطلاع از جزییات فروش اتومبیل، می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا وبسایت شرکت اطلس خودرو مراجعه کنید.
در بخش فنی، کیا اپتیما هیبریدی به یک پیشرانه چهار سیلندر 2 لیتری از نوع GDI با حداکثر قدرت 156 اسب بخاری مجهز شده

است .

که نیروی خود را توسط یک جعبه دنده اتوماتیک به سمت چرخ‌ها منتقل می‌کند.

علاوه بر این، در سیستم محرک اتومبیل یک موتور الکتریکی وجود دارد .

که خروجی قدرت آن به تنهایی، برابر با 52 اسب بخار خواهد بود.

این خودرو با زمان تحویل 90 روز کاری قابل عرضه به متقاضیان است.

 

 اعلام قیمت کیا اپتیما هیبرید 2018 در ایران - اسفند 96

این مطالب را نیز ببینید!

احداث شرکت رنو در شهرستان ساوه

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: انتقال رنو به استان مرکزی از خواسته های مطرح شده از سوی مدیریت ارشد استان در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی بود که بلافاصله و بعد از یک هفته پیگیری و رایزنی مداوم در تهران به نتیجه رسید. استاندار مرکزی تصریح کرد: این موضوع که در دو سال اخیر بالاخص در ماههای گذشته بعنوان یکی از دستور کارهای مهم مجموعه دولت در استان بود، با پیگیری و همکاری بخشهای مختلف و همچنین پیگیری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و دستگاههای مربوطه ، در نهایت با موافقت سازمان گسترش و نوسازی صنایع و معادن کشور روبرو شد.